Oświadczenie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Spółka informuje, iż: wprowadza do stosowania „POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH” w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Inprod Sp. z o.o. , która jest dostępna na naszej stronie www.inprod.pl  w zakładce Firma-o nas.
 
1.  Administratoremdanych osobowych jest  P.W. Inprod Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 492, 44 – 164 Gliwice (Spółka ).
2. Inspektorem ochrony danych w Spółki jest Pan Tomasz Włoczyk , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją obowiązków ustawowych i umownych - dot. stosunku pracy na podstawie Art. 6 ust. 1 lit b), c), f) oraz realizacji celów gospodarczych Spółki na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a), b), c), f) Ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych.
4. Odbiorcą danych osobowych będzie Spółka.

Nasze nagrody

Fabryka Drutu Gliwice jest spółką , która aktywnie uczestniczy w organizowanych przez Izby Konsumencko-Handlowe konkursach.

W hołdzie tradycji

Pracownicy i przyjaciele Granit Strzegom - największej kopalni granitu w Unii Europejskiej - uczcili kolejny rok działalności.

Szybki kontakt

Przesiębiorstwo Wielobranżowe

"Inprod" Sp. z o.o.

ul. Kozielska 490, 44-164 Gliwice

tel 32 270 13 61, 270 12 96

JoomShaper